13 مزیت برتر توسعه وب سایت سفارشی


امروز در قرن 21 و پیشرفته فن آوری در عصر حاضر، اکثر مشاغل حضور آنلاین قابل توجهی دارند. بنابراین، کسب و کار شما باید منحصر به فرد و متمایز از بقیه باشد. و اینجاست که توسعه وب سایت سفارشی به تصویر می آید. توسعه سفارشی وب سایتی را ایجاد می کند که بسیار بیشتر از مکانی برای فروش خدمات یا محصولات است. این اولین برداشت های خیره کننده ای ایجاد می کند که مدت بیشتری در حافظه مشتری شما باقی می ماند.

این مقاله به طور جامع 13 مورد برتر را مورد بحث قرار خواهد داد مزایای توسعه وب سایت سفارشی

1. شما را متمایز می کند

وقتی یک وب سایت ایجاد می کنید، آن را از ابتدا می سازید. اگرچه ممکن است در ابتدا هزینه زیادی برای شما داشته باشد، سرمایه گذاری ارزش آن را دارد. وب سایت سفارشی برای نشان دادن برند و چشم انداز شما طراحی شده است، بنابراین، مزیت رقابتی را برای شما فراهم می کند.

بنابراین، هر کسب‌وکاری که می‌خواهد موفق شود باید توسعه‌دهندگان وب سفارشی حرفه‌ای را استخدام کند که بتوانند سایت را مطابق با دیدگاه شما بسازند.

2. سرعت بارگذاری صفحه را افزایش می دهد

امروزه اکثر توسعه دهندگان برای رفع نیازهای کاربران، ویژگی های اضافی زیادی را به وب سایت شما می آورند که ساختارها را بی جهت پیچیده می کند و زمان بارگذاری را افزایش می دهد. وقتی وب سایت شما زمان بارگذاری بالایی را تجربه می کند، منجر به این می شود که اکثر کاربران یک وب سایت را رها کنند یا دوباره از آن بازدید نکنند. این مشکل سرعت سایت از طریق یک توسعه وب سایت سفارشی حل می شود و در نتیجه فقط عملکرد خاصی را شامل می شود.

علاوه بر این، از طریق توسعه وب سفارشی، می توانید اجزای ضروری را انتخاب کنید که نیازهای کسب و کار شما را برآورده می کند. این یکی از امیدوار کننده ترین است مزایای توسعه وب سفارشی و بازده هنگفتی می پردازد.

3. امنیت وب را افزایش می دهد

در عصر جرایم و حملات سایبری، امنیت وب سایت نقش حیاتی ایفا می کند. وب سایت شما باید از هر گونه نقض ایمن باقی بماند. این یک مسئله مهم است زیرا گوگل به بازدیدکنندگان هشدار می دهد که اطلاعاتی را در وب سایت هایی قرار می دهند که دارای پروتکل امنیتی مناسب نیستند.

توسعه وب سایت سفارشی می تواند امنیت وب سایت را به روش های زیر حفظ کند.

  • روش های کدگذاری پیشرفته هستند که به حفظ امنیت داده ها کمک می کند.
  • وب سایت ساخته شده بر اساس فناوری امنیتی SSL است.
  • مزیت قابل توجه توسعه وب سایت سفارشی این است که از کد منبع اختصاصی استفاده می شود که آن را کاملاً چالش برانگیز می کند.
  • میزبانی وب سایت بسیار امن تر است.
  • با توسعه وب سفارشی، مجوزهای دسترسی دقیقی وجود دارد که در نتیجه اقدامات امنیتی را بهبود می بخشد.

اینها تضمین می کنند که خطر نقض کاهش می یابد و در نتیجه عملکرد وب سایت شما را بهبود می بخشد.

4. مقیاس پذیری را بهبود می بخشد

کسب و کارها با گذشت زمان رشد و تکامل می یابند. عملکرد وب سایت شما ممکن است امروز آن را برطرف کند. با این حال، برای مجهز شدن به چالش های آینده، وب سایت شما باید سازگار باشد. با کمک توسعه وب سفارشی، می توانید یک وب سایت مقیاس پذیر بسازید که انعطاف پذیر باشد و بر این اساس نیازهای وب سایت شما را برطرف کند. همچنین، یکی از حیاتی است مزایای توسعه وب سایت سفارشی است که به شما کمک می‌کند حجم عظیمی از ترافیک را مدیریت کنید، عملکرد تجارت الکترونیک را تنظیم کنید و سایر مسائل را برای بهبود تجربه کاربری برطرف کنید. علاوه بر این، به افزایش طول عمر سایت شما نیز کمک می کند.

5. تجربه مشتری را بهینه می کند

شما باید وب سایت خود را طوری ایجاد کنید که با سفر مشتری هماهنگ باشد. این بدان معناست که ساختار وب سایت شما باید به گونه ای باشد که بلافاصله بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل کند. متأسفانه، بیشتر کسب و کارها از یک توسعه دهنده وب سایت استفاده می کنند و پلتفرمی محدود با عملکرد دریافت می کنند. با استفاده از توسعه وب سفارشی، می توانید سفر مشتری خود را با تجهیز وب سایت به آنچه بیشتر مورد نیاز است ساده کنید. این به تبدیل بیشتر و رشد کسب و کار کمک می کند.

6. به اتوماسیون تجاری کارآمد اجازه می دهد

با کمک توسعه وب سایت سفارشی، می توانید عملکردهای مختلف کسب و کار را بهینه کنید، از جمله جذب سرنخ های بالقوه و صادرات آنها به مدیریت ارتباط سفارشی (CRM). همچنین شامل ادغام با سایر برنامه های نرم افزاری و همچنین مدیریت داده های مشتری با کمک تعامل کاربر است. علاوه بر این، توسعه وب سایت سفارشی می تواند زمان درگیر در سازماندهی داده ها را کاهش دهد و در نتیجه کارایی فروش را بهبود بخشد.

7. در بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) کمک می کند

یکی دیگر از مزایای قابل توجه توسعه وب سایت سفارشی این است که بهینه سازی موتورهای جستجو را افزایش می دهد. برای این کار باید از تکنیک های توسعه وب سایت سفارشی همراه با اثبات شده استفاده کنید تکنیک های سئو.

در حالی که برخی از راه هایی که از طریق آن یک طراحی وب سفارشی می تواند بهینه سازی سئوی شما را بهبود بخشد عبارتند از:

  • ایجاد ابرداده، تگ های جایگزین برای تصاویر و محتوای سایت با کلمات کلیدی مرتبط.
  • همکاری با تیم توسعه برای پیاده سازی معماری سایت سازگار با موبایل.
  • درج لینک های داخلی برای بهبود تجربه کاربر.
  • کمک به موتورهای جستجو برای خزیدن صفحات وب خاص.

8. امکان انعطاف پذیری در میزبانی وب سایت را فراهم می کند

با یک وب سایت سفارشی شده، کنترل بیشتری بر میزبانی وب سایت خواهید داشت. این چیزی است که در اکثر سازندگان وب سایت گم شده است. با کمک توسعه وب سایت سفارشی، می توانید فایل ها را به صورت خودکار با پشتیبان گیری از داده ها مقیاس کنید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید راه اندازی و همچنین پیکربندی سیستم مدیریت محتوای انتخابی (CMS) را بهینه کنید. به طور کلی، به هدایت عملکرد سرور و نظارت بر زمان کار کمک می کند.

9. خلاقیت را افزایش می دهد

یک کسب و کار موفق با خلاقیت هدایت می شود. سرمایه گذاری در یک وب سایت سفارشی باعث می شود که بازده سرمایه گذاری (ROI) قابل توجهی داشته باشید. با ساختن یک وب سایت سفارشی، می توانید از ابزارهای مختلف برای ایجاد یک وب سایت ویژه و خلاقانه استفاده کنید.

از آنجایی که توسعه وب شامل چندین کار است، بهتر است با یک سرویس توسعه وب مشورت کنید که به شما کمک می کند خلاق تر باشید.

10. به یکپارچه سازی برند کمک می کند

توسعه وب سایت سفارشی تضمین می کند که برند شما کاملاً یکپارچه است. اما شما نمی توانید این کار را با توسعه دهندگان وب سایت معمولی انجام دهید. با این حال، با اتخاذ یک مدل وب سایت سفارشی، می توانید وب سایت خود را بر این اساس توسعه دهید و نشان دهید که چگونه می توانید برند خود را یکپارچه کنید.

11. به شخصی سازی با محلی سازی اجازه می دهد

توسعه دهندگان وب سایت معمولاً اجازه نمی دهند وب سایت شما مطابق با بازارهای محلی توسعه یابد. با این حال، برای هدف قرار دادن سئوی محلی و بازگشت سرمایه (ROI) بالا، باید وب سایت خود را مطابق با دیدگاه برند خود شخصی سازی کنید. مخاطبان شما باید فقط با تجزیه و تحلیل وب سایت، دید واضحی از خدمات و مجموعه شما داشته باشند. و یکی از ضروریات مزایای توسعه وب سایت سفارشی این است که به وب سایت شما اجازه می دهد تا برای پاسخگویی به مخاطبان شما شخصی سازی شود، همراه با لمس محلی سازی.

12. تعمیر و نگهداری صحیح وب سایت را تسهیل می کند

بیشتر اوقات، صاحبان مشاغل را می بینید که عجله دارند تا ویژگی ها، برنامه های افزودنی و غیره را اضافه کنند. این به این دلیل است که اکثر آنها در ابتدا این موضوع را نادیده می گیرند، زیرا آنها به سمت توسعه وب سایت معمولی گرایش پیدا می کنند. خوب، شما می توانید با توسعه سفارشی از این امر جلوگیری کنید. انتخاب توسعه وب سایت سفارشی به شما امکان می دهد تا خدمات تعمیر و نگهداری شما به طور یکپارچه مدیریت شود. در نتیجه، وب سایت شما در دراز مدت به روز می شود و همچنین امن خواهد بود.

13. اجازه ساخت وب سایت های پیچیده را می دهد

اکثر مردم در ابتدا از Word Press برای وب سایت خود استفاده می کنند و با یک قالب ساده شروع می کنند. با این حال، با گذشت زمان، آنها شروع به اضافه کردن قابلیت‌ها، عکس‌ها و محتوای وبلاگ می‌کنند و سرعت وب‌سایت را کاهش می‌دهند. شما می توانید هر گونه bloatware غیر ضروری را از طریق توسعه وب سفارشی حذف کنید، در نتیجه امکان عملکرد را فراهم کنید. علاوه بر این، با یک راه‌حل وب سفارشی، می‌توانید خود را با میکروسرویس‌های API و همچنین با هزینه‌های مقرون به صرفه هدایت کنید.

نکاتی که باید قبل از توسعه وب سایت سفارشی در نظر بگیرید

اکثر ما اغلب در مورد اینکه آیا باید توسعه وب سایت سفارشی یا قالب های آماده را انتخاب کنیم، سردرگم هستیم. در پی این امر، توجه به برخی نکات حیاتی می شود.

1. اهداف تجاری شما

قبل از اینکه به انتخاب توسعه وب سایت سفارشی فکر کنید، باید در مورد اهداف وب سایت خود فکر کنید. اگر می خواهید وب سایت خود را برای اهداف برندسازی داشته باشید، بسیار مهم است که به سمت توسعه سفارشی بروید. اگر بخواهید یک وب سایت فقط برای یک فروشگاه تجارت الکترونیک ایجاد کنید، ممکن است همین امر مناسب نباشد.

2. بودجه

قبل از اینکه به توسعه وب سایت سفارشی بروید، تعیین بودجه ضروری است. اطمینان حاصل کنید که هزینه های جاری، هزینه موضوع، نام دامنه، و غیره را شامل می شود. بنابراین باید از داشتن پهنای باند برای آن اطمینان حاصل کنید.

3. یک برنامه کامل

وقتی کسب و کار خود را شروع می کنید، همه چیز را در مورد آن برنامه ریزی می کنید. برای وب سایت شما هم همینطور است. زمانی که بودجه شما هماهنگ شد و در مورد هدف تجاری خود کاملاً مطمئن شدید، آن زمان است که باید برنامه ریزی را شروع کنید. اطمینان حاصل کنید که می دانید وب سایت شما چه مسائلی را برای مخاطبان پوشش می دهد، مخاطبان هدف چه کسانی هستند و وب سایت چگونه میزبانی می شود. اگر احساس می کنید کسب و کار شما پیچیده است و به اجزای مختلفی نیاز دارد، ضروری است که راه حل های وب سفارشی را در نظر بگیرید.

نتیجه

توسعه وب سایت سفارشی یک فرآیند مهم و مهم است. این شامل ایجاد یک وب سایت است که نیازهای شرکت شما را برآورده کند. توسل به توسعه وب سایت سفارشی می تواند به شما در طراحی قالب های آینده نگر کمک کند. مزایای توسعه وب سایت سفارشی که در بالا ذکر شد، مانند برندسازی پیشرفته، تقویت سئو و امنیت بهتر، تنها در صورتی امکان پذیر خواهد بود که خدمات توسعه وب سایت حرفه ای را استخدام کنید. با مهارت های عالی یک سرویس توسعه وب، این اطمینان وجود دارد که کاربران شما تجربه فوق العاده ای خواهند داشت. همچنین به جذب ترافیک ارگانیک کمک می کند و بازگشت سرمایه خوبی را برای کسب و کار شما تضمین می کند.

منبع