17 تا از دانستنی های جالب دنیا 17 ترین حقایق جالب از سراسر جهان

17 تا از دانستنی های جالب دنیا 17 ترین حقایق جالب از سراسر جهان

مغز انسان پر از شگفتی است و عملکرد آن همچنان توسط دانشمندان مورد آزمایش قرار می گیرد. دانستنی های جالب و خواندنی در مورد مغز انسان را بخوانید. دانستنی های جالب دنیا موضوع این بخش از مجله دلتا است. در این قسمت دانستنی‌های جالبی را برای شما آماده کرده‌ایم.

نیمی از شهروندان 15 ساله انگلیسی تجربه مصرف مواد مخدر را کسب کرده و یک چهارم جمعیت 15 ساله این کشور نیز سیگار مصرف می کند. ایرانیان در آمریکا فرهیخته ترین افراد جامعه آمریکا هستند. قلب یک انسان معمولی در طول عمر او در حدود سه هزار میلیون بار می تپد و 48 میلیون گالن خون را به رگ ها می فرستد.

هنگامی که شخصی از خانه نقل مکان می کند، خانه معمولاً تخریب می شود و یک خانه کاملاً نوساز در همان زمین ساخته می شود. ۷۹- هرگاه جمعیت کره زمین به ۱۰۰ نفر کاهش یابد ۵۰ ٪ پول جهان در دست ۶ نفر قرار خواهد گرفت. ولی تنوع این همه جاندار متفاوت در یک زیستگاه کوچک با تنوع مواد؛ به نظر یکسان، بسیار شگفت انگیز است. » مرحله ای از خواب است که خواب دیدن یا رویا دیدن اتفاق می افتد. این موضوع بسیار شگفت انگیز است زیرا خواب دیدن یک ویژگی منحصر به فرد است که تصور می شد، فقط در انسان وجود داشته باشد.

بورس چیست و چگونه می توانیم در این بازار سرمایه گذاری کنیم؟

چه مدیر املاک یا یک مشاور املاک باشید، چه یک شهروند ساده به احتمال زیاد تاکنون حقایق باورنکردنی و شگفت انگیزی در مورد املاک شنیده اید. ما چند واقعیت شگفت‌انگیز و جالب در املاک و مستغلات برای شما گردآوری کرده‌ایم. دانستنی های جالب دنیا موضوع این بخش از سایت برفانک است. در این قسمت بیشتر از 100 دانستنی جالب دنیا را برای شما آماده کرده ایم.

سوسکها سریعترین جانوران ۶ پا می باشند با سرعت یک متر در ثانیه. او در عرض فقط 3 ثانيه 100 كيلومتر در ساعت سرعت مي‌گيرد. ركوردي كه حتي سريع‌ترين خودروهاي فراري هم نتوانسته‌اند بشكنند.

دانستنی های عجیب و خفن + مطالب و نکات جالب علمی

70 درصد مردم جهان غیر از زبان رایج در کشورشان هیچ زبان دیگری را نشنیده اند. از سال 1977 به این سو در کلینیک های کورتاژ آمریکا 80 هزار مورد اعمال خشونت و تجاوز به زنان گزارش شده است. در آمریکا هفت میلیون زن و یک میلیون مرد نظم غذایی خود را از دست داده اند. یک پنجم جمعیت دنیا با درآمد روزانه کمتر از یک دلار به حیات خود ادامه می دهند. در بین کشورهای توسعه یافته بیشترین آمار در مقوله بارداری زودهنگام به آمریکا و انگلستان اختصاص دارد.

  • ركوردي كه حتي سريع‌ترين خودروهاي فراري هم نتوانسته‌اند بشكنند.
  • حدود 89.7 درصد از این جوانان در اقتصادهای نوظهور و در حال توسعه مانند خاورمیانه و افریقا زندگی می کنند.
  • فلامینگو ها به خاطر آناتومی بدن غیر متعادل از یکدیگر تفکیک داده می شوند و بدن آن ها بسیار بزرگ است .
  • اهمیت این موضوع به قدری است که مشاوران املاک و مستغلات اغلب توصیه می کنند در هنگام بازدید، از خوش بو کنندها در فضای خانه خود استفاده کنید.
  • در این قسمت از سایت نمناک قصد داریم به چند مورد از حقایق جالب در جهان اشاره کنیم که شاید تا به حال به گوشتان نخورده است.

خطوط بدن ببرها مثل اثر انگشت انسان برای هرکدام منحصر بفرد است. گربه‌ها فقط برای برقراری ارتباط با انسان‌ها میو میو می‌کنند. با عضویت در خبرنامه آقای املاک از جدیدترین مقاله های اقای املاک با خبر شوید. با این حال، ۵۱ درصد از آمریکایی ها می گویند توانایی خرید خانه را ندارند. اسکاتلند تنها کشوری نیست که سنت درب ورودی قرمز دارد.

احتمال زندانی شدن مردان سیاه پوست آمریکایی 33 درصد می باشد. در کشوهای صنعتی روزانه 6تا7 کیلوگرم مواد افزودنی وارد بدن انسان ها می شود. 81درصد اعدام های صورت گرفته در سال 2002 در سه کشور جهان به وقوع پیوسته. تعداد زنان آرایشگر برزیلی از تعداد سربازان این کشور بیشتر است.

82 درصد سیگاری های جهان در کشورهای در حال توسعه زندگی می دانستنی های تاریخی کنند. هر روز یک هفتم جمعیت جهان یعنی 800 میلیون نفر گرسنه می مانند. پردرآمدترین ورزشکار جهان، تایگر وودز گلف باز، در طول سال 78میلیون دلار و به عبارت دیگر در هر ثانیه 148 دلار درآمد کسب می کند.

در قرون وسطی گوشواره بیشتر توسط مردان استفاده می شد و زنان تمایل به استفاده از گوشواره نداشتند چون کلیسای کاتولیک سوراخ کردن گوش را ممنوع کرده بود. شایع ترین خوابی که تاکنون گزارش شده، خواب خیانت است. استفاده از مطالب اختصاصی سایت نمناک در سایر رسانه ها فقط با کسب مجوز امکان پذیر است.

۷ اشتباه رایج قبل از خواب که باعث چاقی می‌شود!