30% تخفیف روی تمامی محصولات • Yoast

همچنین به این ویژگی‌های کاملاً جدید که روی آن کار می‌کنیم دسترسی خواهید داشت:

وقتی یک فروشگاه آنلاین دارید، می خواهید مردم به راحتی شما را آنلاین پیدا کنند درست است؟ و می خواهید محصولات شما در نتایج جستجو عالی به نظر برسند. به همین دلیل است که به افزونه WooCommerce SEO یا Yoast SEO برای برنامه Shopify نیاز دارید: برای باز کردن قفل ابزارهای اضافی و دریافت سئوی فروشگاه خود در شرایط عالی! داده های ساختاری که این افزونه تولید می کند به شما کمک می کند تا نتایج محصول غنی را دریافت کنید که قیمت، رتبه و سایر اطلاعات مربوط به محصول شما را نشان می دهد. علاوه بر این، ما به شما کمک خواهیم کرد تا صفحات محصول خود را بهینه کنید، ناوبری خرده نان خود را بهبود ببخشید، و خیلی، خیلی بیشتر! 30٪ تخفیف افزونه WooCommerce SEO و Yoast SEO را برای Shopify در جمعه سیاه امسال دریافت کنید.

نمونه ای از نتیجه محصول غنی در گوگل
نمونه ای از یک محصول غنی در نتایج جستجوی گوگل

حضور آنلاین خود را در سطح محلی با SEO محلی افزایش دهید

افزونه Local SEO به شما کمک می کند تا وب سایت خود را برای مردم منطقه خود بهینه کنید. که پیدا کردن شما را برای آنها آسان تر می کند. بنابراین، اگر صاحب یک کسب و کار محلی هستید، مطمئناً به افزونه SEO محلی نیاز دارید تا در نتایج جستجوی محلی متمایز شوید! در میان بسیاری از موارد دیگر، افزونه SEO محلی به شما کمک می کند تا تمام طرحواره های لازم را تنظیم کنید تا به شما کمک کند از رقبای محلی خود پیشی بگیرید. همچنین Google Maps را تعبیه می کند و به راحتی صفحات تماس کامل ایجاد می کند.

به راحتی تمام جزئیات کسب و کار خود را در افزونه SEO محلی ما اضافه کنید

با SEO ویدیو، ترافیک جستجوی بیشتری را به سمت ویدیوهای سایت خود هدایت کنید

هنوز قانع نشدی؟ اجازه دهید همه چیز را در مورد محصولات به شما بگویم و اینکه چرا به آنها نیاز دارید تا از رقبای خود در Google پیشی بگیرید.

با Yoast SEO Premium رتبه خود را بهبود بخشید

آیا به خرید بیش از یک محصول فکر می کنید؟ پلاگین های سئو را بسته بندی کنید و حتی پول بیشتری ذخیره کنید! 4 بسته نرم افزاری را بررسی کنید. و شروع به بهینه سازی سایت خود برای سئو کنید! موفق باشید!

بسته‌های محصول و اشتراک پلاگین ما!منبع

Yoast SEO همچنین بسیاری از موارد فنی سئو را برای شما انجام می دهد:

  • از 404 و بن بست ها در سایت خود اجتناب کنید
  • داده های ساخت یافته را به صورت خودکار اضافه کنید
  • با عملکرد پیوند داخلی ما، سایت خود را حتی بهتر ایندکس کنید.

آیا به دنبال آن نقطه اصلی در چرخ فلک خبری گوگل هستید؟ به موتورهای جستجو کمک کنید بلافاصله مقالات خبری شما را کشف و درک کنند. برای انجام این کار، به افزونه News SEO ما نیاز دارید! هر زمان که پست جدیدی را منتشر می کنید، این افزونه بلافاصله به گوگل پینگ می کند. علاوه بر این، تمام نشانه گذاری Schema.org مربوطه را اضافه می کند و تعدادی کار دیگر را انجام می دهد تا به شما کمک کند در Google News از رقبای خود پیشی بگیرید!

این افزونه به شما امکان می دهد سئوی اخبار پیشرفته تری را انجام دهید
سئوی اخبار را دریافت کنید فقط قیمت اصلی: 79 قیمت فروش: 55.30 یورو / سال (بر اساس مالیات بر ارزش افزوده)

بسته نرم افزاری برای تخفیف بیشتر چطور؟

برای تکمیل همه این موارد: اشتراک Premium به شما امکان می دهد به تیم پشتیبانی 24 ساعته ما دسترسی داشته باشید (آنها بهترین و خوب ترین افرادی هستند که تا به حال ملاقات کرده اید) و همه دوره های آنلاین آکادمی SEO SEO ما. شما همه چیزهایی را که در مورد سئو باید بدانید را یاد خواهید گرفت!

اولین مرحله در یکی از تمرینات سئو در Yoast SEO Premium

با SEO WooCommerce و Yoast SEO برای Shopify بازدیدکنندگان بیشتری را به فروشگاه آنلاین خود جذب کنید

و تمرینات سئوی ما را فراموش نکنید! این تمرین‌ها دست شما را می‌گیرند و با کمک به تمیز کردن سایتتان، در وقت شما صرفه‌جویی می‌کنند. چرا؟ زیرا به گوگل کمک می کند تا بفهمد سایت شما در مورد چیست.

رتبه های خود را با پرفروش ترین و بزرگترین افزونه Yoast افزایش دهید: Yoast SEO Premium! اگر سئوی خود را جدی می گیرید، Yoast SEO Premium ضروری است. سئو را آسان می کند و به شما کمک می کند تا بازدیدکنندگان بیشتری را به وب سایت خود جذب کنید. با استفاده از این افزونه، می‌توانید محتوای عالی و خواندنی بنویسید که آماده صعود به رتبه است. اما این همه ماجرا نیست…