9 پیشرفت جستجوی محلی که باید از سه ماهه سوم 2022 درباره آنها بدانید

همکاران ارجمند ما در BrightLocal نسخه‌ای از پین‌های عکس مبتنی بر Maps را در ماه سپتامبر گرفتم که با آن‌هایی که بری شوارتز در ماه ژوئیه گزارش کرده بود، متفاوت است. ویشال شارما. این آخرین نمونه ها به جای مربع گرد هستند. من نتوانستم این آزمایش را با عبارات جستجوی مشابه از موقعیت مکانی خود در ایالات متحده تکرار کنم، و بنابراین راهی ندارم که بدانم منبع این تصاویر چیست یا چگونه گوگل را وادار کنم تا پین تجاری مانند این ارائه دهد. در حال حاضر، به افزودن عکس‌ها ادامه دهید و نقشه‌ها را برای این ویژگی جذاب بررسی کنید.

9) سال آینده برنده مسابقه بعدی باشید؟

اسکرین شات صفحه فرود در Nextdoor.com که جوایز برگزیده محله 2022 آنها را برجسته می کند.

دوم و نسبتاً مرتبط، گرگ گیفورد آمار خوبی از آرون ویچهارائه LocalU که قبلاً نشنیده بودم: بیش از ⅓ از تجربیات منفی ذکر شده در مرورها به مشکلات ارتباطی اشاره می کنند. این بدان معنی است که شما نه تنها باید فهرست های کسب و کار محلی خود را با مدیریت مداوم صحت اطلاعات تماس خود به روز کنید، بلکه تمام فناوری های ارتباطی شما (پیامک، چت زنده، تلفن و غیره) باید پاسخگو باشند. !

اعتقاد من این است که کسب‌وکارهای محلی که قبلاً عادت به انتشار محتوایی دارند که به طور متفکرانه به مشتریان خاص خود خدمت می‌کنند، باید در به‌روزرسانی محتوای مفید که در 9 سپتامبر منتشر شد، به خوبی ظاهر شوند. در حالی که بسیاری از سئوکاران در تلاشند تا مشخص کنند کدام تغییرات به درستی می تواند به به روز رسانی نسبت داده شود، دوستان ما در NearMediaCo بحث های جالبی در مورد اینکه آیا HCU در واقع بخشی از پاسخ گوگل به ظهور TikTok به عنوان وسیله ای برای جستجو است، دارند. همانطور که گرگ استرلینگ اشاره می کند،

آیا Q1 و Q2 از شما شلاق زدند؟ آنها این کار را برای من انجام دادند، اما به نظر می رسد سرعت زندگی اغلب در پاییز کمی کاهش می یابد، و من امیدوارم که شما به من بپیوندید تا از سه ماهه سوم سال 2022 به تحولات بازاریابی جستجوی محلی جالب نگاه کنید.

1) برداشت کوچکی از تغییرات مربوط به بررسی

گوگل دستورالعمل‌های محتوای خود را به‌روزرسانی کرده است تا انگیزه حذف نظرات منفی را ممنوع کند

نظرات نویسنده کاملاً متعلق به خودش است (به استثنای رویداد غیرمحتمل هیپنوتیزم) و ممکن است همیشه منعکس کننده نظرات Moz نباشد.

تصویر مقدماتی بلوک های ساختمانی با حرف Q و عدد 3 روی نقشه سیاتل.

براندون اشمیت به ما لطف کرد که عکاسی کنیم آرون ویچهارائه اخیر در مورد این موضوع. قبل از تعطیلات، مطمئن شوید که کارکنان پیام کوتاه، چت زنده و تلفن شما با تمام پاسخ‌ها از طریق شماره‌ها و پیوندهای بسیار قابل مشاهده (و چکمه‌های من!) آماده هستند.

4) برای مخفی کردن آدرس خود تغییر دهید

توییتی از SEO Barry Schwartz که قابلیت‌های جابجایی جدیدی را برای پنهان کردن آدرس شما در جستجوی Google و Google Maps ثبت می‌کند.

در حال حاضر تاثیرگذارترین شرکت اینترنتی بدون شک TikTok است. به نظر می رسد HCU گوگل تا حدی پاسخی به محبوبیت سایت و “اصالت” آن است که بسیار تبلیغ می شود.

الیزابت رال این اسکرین شات را برای ما آورده است اندی سیمپسونارائه LocalU که در آن او به سئوکاران محلی یادآوری کرد که نگرانی های ما تنها مواردی نیستند که باید در هنگام جابجایی مشتری یا افتتاح شعبه جدید درگیر شوند. در حالی که متاسفم که ارائه کامل اندی را از دست دادم، می توانم حس آن را فقط از این اسلاید ببینم. بسیاری از خوبی‌های شهرت و سود به طور طبیعی زمانی جریان می‌یابند که عوامل دیگری مانند موقعیت مکانی، راحتی و اندازه یک منطقه جدید به درستی در نظر گرفته شوند، بنابراین قطعاً توصیه‌های سئوی محلی را در زمان‌های تغییر در نظر بگیرید، اما آماده باشید تا در یک مکان جدید باشید. صف بسیاری از اولویت ها

8) پین های عکس نقشه ها وجود دارد، اما آیا تا به حال آنها را دیده اید؟

توییت ارائه‌دهنده SaaS Bright Local آزمایش پین‌های دایره‌ای Google Maps حاوی تصاویر را نشان می‌دهد.

من چهار تحول مختلف مرتبط با بررسی را تحت این عنوان گروه بندی می کنم. اولین، جوی هاوکینز تغییری در دستورالعمل‌های Google در مورد محتوای ممنوعه و محدود مشاهده کرد. همانطور که من در اینجا به طور کامل در ستون Moz خود پوشش داده ام، کارهای زیادی وجود دارد که یک کسب و کار می تواند برای اصلاح یک شکایت انجام دهد به این امید که مشتری ناراضی را به روز کند تا بررسی منفی خود را برای منعکس کننده یک تجربه بهبود یافته به روز کند، اما انگیزه کامل حذف نظرات منفی باعث شده است. اکنون توسط گوگل خارج از محدوده اعلام شده است.

کاربران Nextdoor بسیاری از مشاغل محلی و ده ملی را به عنوان مشاغل مورد علاقه خود در ماه اوت گذشته انتخاب کردند و برندگان مطبوعات، نشان ها و اعتبار تبلیغاتی 500 دلاری دریافت کردند. این قطعاً پلتفرمی است که ارزش ثبت شدن در آن را دارد، و ارائه دهندگان خدمات خانگی به خوبی در این مسابقه ظاهر شدند. Nextdoor نشان داد که چگونه حضور به موقع برای قرار ملاقات ها، ارائه خدمات عالی، ارائه کالاها و خدمات تخصصی، و دریافت توصیه هایی از همسایگان، همگی در موفقیت برندگان نقش داشته اند. توصیه خوبی به نظر می رسد که در سه ماهه چهارم و پایانی 2022 همراه خود داشته باشید!

منبع

بری شوارتز برجسته شد اسکرین شات استفان سومبوراک یکی از ویژگی‌های جابه‌جایی جدید در جستجو و Maps که به منظور تسهیل پنهان کردن آدرس در نمایه کسب‌وکار Google برای مالکان کسب‌وکار است. درام آدرس پنهان یکی از طولانی‌ترین طرح‌ها در سریال‌های تلویزیونی است که دستورالعمل‌هایی برای نمایش کسب‌وکار شما در Google است. من شخصاً دوست دارم که این شخصیت خارج از فیلمنامه به نفع کسب‌وکارها در مورد اینکه می‌خواهند مکان دقیق آن‌ها در فهرست‌هایشان قابل مشاهده باشد یا خیر، نوشته شود. من هرگز منطق Google را برای ملزم کردن SABها به پنهان کردن مکان‌هایشان درک نکرده‌ام. مثل من در خانه ای قدیمی زندگی می کنم، فرصت های زیادی داشتم که بدانم کدام لوله کش 24 ساعته به من نزدیک تر است.

5) پرسش‌های متداول مرتبط در پیام‌رسانی گوگل

فرم پیام‌رسانی جدید Google به شما امکان می‌دهد سؤالات متداول مرتبط را برای پاسخ‌های خودکار مشتریان اضافه کنید.

در نهایت یک نکته دیگر از هاوکینز تکرار نشدنی همانطور که براندون اشمیت توییت کرد: بررسی‌های طولانی‌تر معمولاً برای مدت طولانی‌تری در فهرست بررسی‌های Google شما بالاتر می‌مانند. مشکل این است که مرورهای طولانی‌تر معمولاً منفی هستند و مشتریان ناراضی وقت می‌گذارند تا شکایات خود را ابراز کنند. کمی وقت بگذارید و در نظر بگیرید که آیا می‌توانید درخواست‌های بازبینی خود را دقیق تر کنید تا مشتریان خوشحال شما الهام بگیرند تا نظرات بیشتری را ارائه دهند.

2) HCU در نزدیکی شما

گوگل مدت‌هاست که به جستجوگران این امکان را می‌دهد که بسته‌ها را بر اساس ساعت‌های روز فیلتر کنند، اما شمیم ادیکارات متوجه شد که در برخی موارد، قابلیت فیلتر کردن نتایج بر اساس روزهای خاصی از هفته اضافه شده است. وقتی مشتری می‌خواهد در روز دوشنبه بداند بهترین رستوران‌هایی که روز شنبه باز هستند کدامند، یک ویژگی کوچک مانند این منطقی است. کلمه به عاقل: مطمئن شوید که ساعات کار شما همیشه در لیست های شما به روز است!

7) نقش سئوی محلی را در شکار ملک ارزیابی کنید

توییت از قانون سئو الیزابت اسلایدی از ارائه سخنران اندی سیمپسون در مورد اینکه چرا سئوی محلی تنها یکی از ملاحظات در انتخاب محل کسب و کار است را نشان می دهد.

این ممکن است یکی از هیجان انگیزترین تحولات سه ماهه سوم باشد و ما دوباره داریم استفان سومبوراک برای تشکر از توجه به آن ابتدا اکنون می توانید Google Messaging را با حداکثر 10 سؤال متداول با سؤالات حداکثر 40 کاراکتر و پاسخ های حداکثر 500 کاراکتر پر کنید و پاسخ های شما می تواند شامل پیوند باشد! در حالی که من شخصاً علاقه‌ای به ارتباطات خودکار مصرف‌کننده با نام تجاری ندارم، می‌توانم استفاده خوبی از آن برای پاسخ دادن به سؤالات واقعاً رایج در مورد ساعات کار، دسترسی به محل یا در دسترس بودن مارک‌های برتر در موجودی شما ببینم.

6) بسته های محلی را بر اساس روزهای هفته فیلتر کنید

توییت Shameem Adhikarath توانایی جدیدی را برای فیلتر کردن نتایج بسته محلی Google بر اساس ساعات باز در روزهای خاصی از هفته نشان می‌دهد.

ثالثاً، بری شوارتز آزمایش زودهنگام ویژگی Find Places Through Reviews را در ماه جولای مشاهده کرد، اما از سپتامبر، من هنوز نتوانسته ام این نتیجه جالب را تکرار کنم، که نشانه دیگری از آزمایش مداوم گوگل در فضای بررسی است.

SEO های محلی و مشتریان آنها نمی توانند متوجه شوند که تعداد جستجوهای گوگل (از جمله جستجوهای محلی) نتایج با کیفیت پایینی را که از پرکننده های بهینه سازی شده به جای کمک شایسته انسانی تشکیل شده است، نشان نمی دهند. در حالی که موتورهای جستجو و سایت‌های اجتماعی در مورد اینکه چه کسی جایزه اصالت را برنده می‌شود، بهترین توصیه من به کسب‌وکارهای محلی مستقل این است که مطمئن باشند همه چیز در وب‌سایت شما منبع اطلاعاتی است که با افتخار منتشر شده است برای جامعه شما.

3) فراتر از محتوا: ارتباط

سخنران کنفرانس، آرون ویچه، اسلایدی ارائه می دهد که بیان می کند محتوای شما نمی تواند به همه چیز پاسخ دهد، اما شما می توانید.

ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که من مایل باشم در پیچ و خم گوگل یا باتلاق جستجوی سایت پرسه بزنم به امید پاسخ به یک سؤال پیچیده، اما معمولاً حوصله ندارم و می خواهم بتوانم از یک تجارت بپرسم. مستقیماً، “آیا چکمه های خزدار سایز 8، ساخت دست انسان، با آسترهای کرکی، اما نه از این برند، و فقط از این مارک، دارید و می توانید آنها را به خانه من تحویل دهید، و آیا می توانید بدون تماس این کار را انجام دهید، و هزینه اضافی برای آن وجود دارد؟» کسب‌وکارهای محلی مطمئناً می‌توانند محتوایی را منتشر کنند تا همه این مبانی را پوشش دهد، اما به برندی که گفتگو با یک انسان را برای من آسان می‌کند، برکت بده.