Mastodon و بهبود زبان فراگیر • Yoast

پس از انتشار اولین قطعه از پازل، ما هیجان زده هستیم که به زودی موارد بیشتری را به شما ارائه دهیم. اما در حال حاضر، ما Yoast SEO 20.1 را با یکپارچه سازی جدید Mastodon و بهبودهایی در تجزیه و تحلیل زبان فراگیر معرفی می کنیم.

اگر استفاده از تجزیه و تحلیل زبان فراگیر جدید و بهبود یافته را شروع نکرده اید، اکنون آن را امتحان کنید! به ایجاد یک جامعه دیجیتالی فراگیرتر و محترمانه برای همه کمک کنید.

اکنون به Yoast SEO 20.1 ارتقا دهید

ادغام Mastodon در Yoast SEO Premium دو کار را انجام می دهد:

 1. این به شما کمک می کند پیوند سایت خود را در نمایه Mastodon خود تأیید کنید
 2. نمایه Mastodon شما را به آن اضافه می کند sameAs داده های ساختاری که ما برای سایت شما تولید می کنیم

Mastodon بخشی از فدیورس (ترکیبی از کلمات فدرال شده و کائنات). برخلاف توییتر، این یک شبکه غیرمتمرکز از جوامع و پلتفرم‌ها است که توسط نرم‌افزار ارتباطی منبع باز پشتیبانی می‌شود. این یک جایگزین برای متمرکز رسانه های اجتماعی، به کاربران اجازه می دهد تا کنترل بیشتری بر روی شبکه های اجتماعی خود داشته باشند حریم خصوصی و داده ها. همچنین گزینه های بیشتری را برای افراد برای پیوستن به جوامع بر اساس منافع و ارزش های مشترک فراهم می کند.

معرفی یکپارچه سازی Mastodon با Yoast SEO 20.1

در ماه‌های گذشته، ما سخت تلاش کرده‌ایم تا تجزیه و تحلیل زبان فراگیر خود را تا حد امکان مفید کنیم. در Yoast SEO 20.1، ما نسخه بهبود یافته ای از تجزیه و تحلیل زبان فراگیر خود را منتشر می کنیم. این جدیدترین افزوده به مجموعه ابزارهای سئو ما بر اهمیت استفاده از زبانی که شامل، محترمانه و عاری از تعصب باشد تأکید می کند.

زبان یکی از قدرتمندترین ابزارها برای ایجاد دنیایی فراگیرتر است. با تجزیه و تحلیل زبان فراگیر، ما می خواهیم به کاربران خود قدرت دهیم تا از طریق نوشتار خود تأثیر مثبتی بگذارند.

ادوین یک متخصص محتوای استراتژیک است. او قبل از پیوستن به Yoast، سال‌ها مهارت خود را در مجله طراحی وب پیشرو هلند گذراند.

آواتار ادوین تونن

در ادامه!

 • WordCamp Cebu 2023

  رویداد

  WordCamp Cebu 2023

  11 فوریه 2023

  تیم Yoast شرکت می کند، سازماندهی می کند، صحبت می کند، حمایت مالی می کند، داوطلب می شود، Yoast Booth WordCamp Cebu 2023، روی آن کلیک کنید تا ببینید آیا ما آنجا خواهیم بود، چه کسی آنجا خواهد بود و بیشتر!

  ببینید کجا می توانید ما را در ادامه پیدا کنید »

 • وبینار خبری Yoast SEO – 28 فوریه 2023

  وبینار سئو

  وبینار خبری Yoast SEO – 28 فوریه 2023

  28 فوریه 2023

  رئیس سئوی ما، جونو آلدرسون، شما را در مورد هر اتفاقی که در دنیای سئو و وردپرس رخ می‌دهد، به‌روز نگه می‌دارد.

  همه وبینارهای Yoast SEO »منبع

ایجاد محتوایی که با همه مخاطبان طنین انداز شود، در چشم انداز دیجیتال که به سرعت در حال تغییر و متنوع است، ضروری است. تجزیه و تحلیل زبان فراگیر بازخوردی در زمان واقعی در مورد زبان استفاده شده در محتوای شما ارائه می دهد و پیشنهاداتی را ارائه می دهد تا به شما در ایجاد محتوای فراگیرتر کمک کند.

این ادغام بخشی از تعهد مستمر ما به ایجاد و توزیع محتوا تا حد امکان یکپارچه برای کاربرانمان است. ارزش‌های ما با تمرکز ماستودون بر روی وب باز، حریم خصوصی کاربر، آزادی بیان و ایجاد جامعه همسو هستند. بنابراین ما هیجان زده هستیم که این ادغام را به کاربران خود ارائه دهیم. الآن امتحانش کن!

همچنین، یکپارچه سازی Easy Digital Downloads

از زمان تصاحب توییتر توسط ایلان ماسک، بسیاری از مردم به جایگزین محبوب منبع باز، Mastodon، نقل مکان کرده اند.

به روز رسانی مبارک!