Sneak Peek: The MozCon 2023 Speaker Line-Up

کری رز، بنیانگذار آژانس پیشرو در جستجوی اول جهانی خلاق Rise at Seven، هم تقاضای جستجو را برای برندهای جهانی که در 4 مکان در سراسر جهان از جمله بریتانیا، ایالات متحده و اتحادیه اروپا فعالیت می‌کنند، هدایت می‌کند و تسهیل می‌کند.

کریس لانگ (او/او)

لیلی ری مدیر ارشد، سئو و رئیس تحقیقات ارگانیک در Amsive Digital است که در آنجا رهبری استراتژیک را برای برنامه های مشتری SEO آژانس ارائه می دهد. لیلی کار سئو خود را در سال 2010 در یک محیط راه اندازی سریع آغاز کرد و به سرعت وارد دنیای آژانس شد، جایی که به رشد و ایجاد یک بخش سئو برنده جوایز کمک کرد که کار تاثیرگذاری بالایی را برای لیستی از مشتریان برجسته ارائه کرد. از جمله شرکت های Fortune 500.

معجزه اینامتی-آرچیبونگ (او)

بلیط های Super Early Bird خود را بگیرید!

منبع

مدیر تیم یادگیری، Moz
@Melissa_R_B_ | @Moz

اولا کینگ (او)

از موارد مورد علاقه طرفداران گرفته تا چهره های تازه، شروعی بسیار عالی برای بهترین MozCon تا کنون! در اوایل سال 2023، حتی سخنرانان باورنکردنی تری را برای نمایش خواهیم داشت، از جمله بلندگوهای انجمن ما.

@GoFishChris | @GoFishDigital

مالک، BEAST Analytics
@brie_e_anderson

مدیرعامل و موسس، Rise At Seven
@CarrieRosePR | @RiseAtSeven

نوح یک بازاریاب فنی با نام مستعار Kraken است که از ساخت ابزارهای سئو، اتوماسیون ها، خطوط لوله داده و جوامع بسیار خوشحال است. وقتی در آزمایشگاه نیست، عاشق اسکی، ماهیگیری با هواپیما، کمپینگ با خانواده و راه رفتن با سگش Shadow است.

دکتر پیت مایرز (او)

معاون بازاریابی، Go Fish Digital

دانشمند بازاریابی، Moz
@Dr_Pete | @Moz

مدیر عامل و بنیانگذار، بازاریابی بنیاد
@TheCoolestCool | @FoundationIncCo

CTO، SearchPilot
@TomAnthonySEO | @SearchPilot

ممکن است سال به آرامی به پایان برسد، اما ما یک هدیه ویژه و اولیه داریم که قبل از اینکه لپ تاپ را از سیستم خارج کنید و لیوان مسافرتی مورد علاقه خود را کنار بگذارید، آن را به اشتراک می گذاریم.

مدیر بازاریابی رویداد، Moz
@CherylDraper | @Moz

ملیسا رای براون (او)

مدیر عامل و معاون نوآوری، Seer Interactive
@wilreynolds | @SeerInteractive

رئیس بخش ارتباطات SEO، Wix
@CrystalontheWeb | @wix

تام سرپرستی تیم Search Science در Moz را بر عهده دارد و تحقیقات و بینش را برای نسل بعدی ابزارهای Moz ارائه می‌کند. او پیش از این سرپرستی تیم مشاوره لندن برای آژانس سئو Distilled را بر عهده داشت و به عنوان سرآشپز در یک کوره کنار جاده کار می کرد.

ویل رینولدز (او)

ویل این اتهام را برای استفاده از “داده های بزرگ” برای تجزیه سیلوهای بین SEO، PPC و بازاریابی سنتی هدایت می کند – جمع آوری داده ها از منابع مختلف برای دیدن تصویر بزرگ.

با امسی ها آشنا شوید

شریل دریپر (او)

مدیر استراتژی، بازاریابی Eximo
@andijarvis | @EximoMarketing

جکی چو در حال حاضر رهبر سئو، هوش برای اوبر، هدایت تجزیه و تحلیل و ابزار برای تیم های سئو در سطح جهانی است. او تجربه عمیقی در سئو فنی، سئوی محتوا، ASO و سئوی بین‌المللی دارد که هر دو صنعت B2B و B2C را در بر می‌گیرد.

جس شولز (او)

CMO گروه در غول رسانه ای سوئیسی Ringier، متخصص بازاریابی و مادر دو انسان کوچک. Jes دوست دارد در مورد آینده جستجو، اتوماسیون بازاریابی هوشمند و سفر صحبت کند.

لیدیا اینفانته (او)

بنیانگذار و رئیس استراتژی، Take Some Risk Inc.
@DuaneBrown

مدیر ارشد، سئو و رئیس تحقیقات ارگانیک، Amsive Digital
@lilyraynyc | @amsive_digital

دانیل یک مدافع جستجو در گوگل، بخشی از تیم مهندسی کنسول جستجو است. کار او بین آموزش/الهام بخشیدن به جامعه جستجو و همکاری با تیم مهندسی محصول برای توسعه قابلیت‌های جدید تقسیم می‌شود.

دوان براون (او)

رئیس بخش ارتباطات SEO، Wix، Crystal یک بازاریاب سئو و دیجیتال با بیش از 15 سال تجربه است. مشتریان او شامل دیزنی، مک دونالد و تامی هستند. یک ارتباطگر مشتاق سئو، کار او در جستجوی مرکزی گوگل، برایتون سئو و موارد دیگر نمایش داده شده است.

دانیل ویزبرگ (او)

آماندا مشتاق کمک به کسب و کارهای پیچیده و بزرگ برای بهبود دید محلی خود است. سابقه او شامل کار با مشتریان در صنایع حقوقی، بهداشتی، مالی و خدمات خانگی است.

اندی جارویس (او)

دانشمند ارشد جستجو، Moz
@thcapper | @Moz

کاربر محقق، Moz
@justolaking | @Moz

مدیر محصول، دو اکتبر
@NoahLearner | @twooctobers

دکتر پیت دانشمند بازاریابی برای Moz مستقر در سیاتل است، جایی که او با تیم های بازاریابی و علم داده در زمینه تحقیقات محصول و محتوای داده محور کار می کند.

راس سیموندز (او/او)

وکیل جستجو، گوگل
@DanielWaisberg | @google

اندی بنیانگذار و مدیر استراتژی Eximo Marketing، یک شرکت مشاوره استراتژی بازاریابی مستقر در بریتانیا است. Eximo با تولید کنندگان شناخته شده ای کار می کند که می خواهند تجارت خود را از طریق مستقیم به مصرف کننده توسعه دهند. Andi همچنین میزبان پادکست Strategy Sessions است.

بری ای اندرسون (او)

مدیر استراتژی دیجیتال، RicketyRoo
@amandatjordan | @ricketyroo

بری ای اندرسون یک نرد تحلیلی با یک نقطه نرم برای استراتژی است. او 10 سال گذشته را صرف کمک به کسب‌وکارها در هر اندازه‌ای برای اجرای استراتژی‌های داده‌محور برای افزایش ROI کرده است. امروز، او BEAST Analytics را اداره می‌کند، یک مشاور تجزیه و تحلیل بازاریابی دیجیتال.

کری رز (او)

CMO گروه، Ringier
jes_scholz | @ringier_ag

Miracle رئیس جستجوی ارگانیک در John Lewis (خدمات مالی) است و با بیش از یک دهه حمایت از برندهای ملی و جهانی با SEO فنی و استراتژی داده مسلح شده است.

نوح آموز (او/او)

اما منتظر نمانید تا بلیط خود را بگیرید! اکنون با قیمت گذاری Super Early Bird تا 600 دلار در MozCon 2023 صرفه جویی کنید.

کریس لانگ معاون بازاریابی تیم Go Fish Digital است. او با مشکلات منحصر به فرد و موقعیت های جستجوی پیشرفته کار می کند تا به مشتریان کمک کند تا ترافیک ارگانیک را از طریق درک عمیق الگوریتم و فناوری وب گوگل بهبود بخشند.

کریستال کارتر (او)

Duane در حالی که با برندهای Ecom، DTC و SaaS کار می کرد، در 6 شهر در 3 قاره زندگی کرده است. او اکنون در کانادا زندگی می‌کند و به رشد برندها از طریق داده‌ها، استراتژی و بازاریابی PPC در پلتفرم‌های جستجو و تبلیغات اجتماعی کمک می‌کند.

جکی چو (او)

راس سیموندز موسس و مدیر عامل بنیاد، یک آژانس بازاریابی جهانی است که خدماتی را به سازمان‌ها در سراسر جهان از برخی از استارت‌آپ‌های با سریع‌ترین رشد تا برندهای جهانی ارائه می‌کند. او به عنوان یکی از 50 مدیر عامل برتر آتلانتیک کانادا انتخاب شد.

تام آنتونی (او)

مدیر ارشد SEO، Sanity
@LidiaInfanteM | @sanity_io

ما بسیار هیجان زده هستیم که اولین 19 سخنران فوق العاده را معرفی کنیم که در ماه اوت آینده (به ترتیب حروف الفبا) در مرحله MozCon 2023 در سیاتل شرکت خواهند کرد.

سئو پیشرو، هوش، اوبر
@jackiecchu | @uber

رئیس جستجوی ارگانیک، جان لوئیس (خدمات مالی)
@Mira_Inam

لیدیا تقریباً یک دهه است که در زمینه SEO کار می کند و به تجارت در SaaS، رسانه و تجارت الکترونیکی کمک می کند تا به صورت آنلاین رشد کنند. او دارای مدرک BSC در روانشناسی و کارشناسی ارشد در تجارت دیجیتال است و یک سخنران منظم در رویدادهای SEO مانند MozCon، BrightonSEO یا WTSFest است.

لیلی ری (او)

بلیت های Super Early Bird خود را بگیرید!

با سخنرانان آشنا شوید

آماندا جردن (او)

تام CTO در SearchPilot است، جایی که او تیم های مهندسی و محصول را رهبری می کند. تام بیش از 25 سال است که روی وب کار می کند و دکترای علوم کامپیوتر دارد. او با همسر و 3 دخترش در آلمان زندگی می کند.

تام کپر (او)