Sneak Peek: The MozCon 2023 Speaker Line-Up


ممکن است سال به آرامی به پایان برسد، اما ما یک هدیه ویژه و اولیه داریم که قبل از اینکه لپ تاپ را از سیستم خارج کنید و لیوان مسافرتی مورد علاقه خود را کنار بگذارید، آن را به اشتراک می گذاریم.

ما بسیار هیجان زده هستیم که اولین 19 سخنران فوق العاده را معرفی کنیم که در ماه اوت آینده (به ترتیب حروف الفبا) در مرحله MozCon 2023 در سیاتل شرکت خواهند کرد.

بلیت های Super Early Bird خود را بگیرید!

با سخنرانان آشنا شوید

آماندا جردن (او)

مدیر استراتژی دیجیتال، RicketyRoo
@amandatjordan | @ricketyroo

آماندا مشتاق کمک به کسب و کارهای پیچیده و بزرگ برای بهبود دید محلی خود است. سابقه او شامل کار با مشتریان در صنایع حقوقی، بهداشتی، مالی و خدمات خانگی است.

اندی جارویس (او)

مدیر استراتژی، بازاریابی Eximo
@andijarvis | @EximoMarketing

اندی بنیانگذار و مدیر استراتژی Eximo Marketing، یک شرکت مشاوره استراتژی بازاریابی مستقر در بریتانیا است. Eximo با تولید کنندگان شناخته شده ای کار می کند که می خواهند تجارت خود را از طریق مستقیم به مصرف کننده توسعه دهند. Andi همچنین میزبان پادکست Strategy Sessions است.

بری ای اندرسون (او)

مالک، BEAST Analytics
@brie_e_anderson

بری ای اندرسون یک نرد تحلیلی با یک نقطه نرم برای استراتژی است. او 10 سال گذشته را صرف کمک به کسب‌وکارها در هر اندازه‌ای برای اجرای استراتژی‌های داده‌محور برای افزایش ROI کرده است. امروز، او BEAST Analytics را اداره می‌کند، یک مشاور تجزیه و تحلیل بازاریابی دیجیتال.

کری رز (او)

مدیرعامل و موسس، Rise At Seven
@CarrieRosePR | @RiseAtSeven

کری رز، بنیانگذار آژانس پیشرو در جستجوی اول جهانی خلاق Rise at Seven، هم تقاضای جستجو را برای برندهای جهانی که در 4 مکان در سراسر جهان از جمله بریتانیا، ایالات متحده و اتحادیه اروپا فعالیت می‌کنند، هدایت می‌کند و تسهیل می‌کند.

کریس لانگ (او/او)

معاون بازاریابی، Go Fish Digital

@GoFishChris | @GoFishDigital

کریس لانگ معاون بازاریابی تیم Go Fish Digital است. او با مشکلات منحصر به فرد و موقعیت های جستجوی پیشرفته کار می کند تا به مشتریان کمک کند تا ترافیک ارگانیک را از طریق درک عمیق الگوریتم و فناوری وب گوگل بهبود بخشند.

کریستال کارتر (او)

رئیس بخش ارتباطات SEO، Wix
@CrystalontheWeb | @wix

رئیس بخش ارتباطات SEO، Wix، Crystal یک بازاریاب سئو و دیجیتال با بیش از 15 سال تجربه است. مشتریان او شامل دیزنی، مک دونالد و تامی هستند. یک ارتباطگر مشتاق سئو، کار او در جستجوی مرکزی گوگل، برایتون سئو و موارد دیگر نمایش داده شده است.

دانیل ویزبرگ (او)

وکیل جستجو، گوگل
@DanielWaisberg | @google

دانیل یک مدافع جستجو در گوگل، بخشی از تیم مهندسی کنسول جستجو است. کار او بین آموزش/الهام بخشیدن به جامعه جستجو و همکاری با تیم مهندسی محصول برای توسعه قابلیت‌های جدید تقسیم می‌شود.

دوان براون (او)

بنیانگذار و رئیس استراتژی، Take Some Risk Inc.
@DuaneBrown

Duane در حالی که با برندهای Ecom، DTC و SaaS کار می کرد، در 6 شهر در 3 قاره زندگی کرده است. او اکنون در کانادا زندگی می‌کند و به رشد برندها از طریق داده‌ها، استراتژی و بازاریابی PPC در پلتفرم‌های جستجو و تبلیغات اجتماعی کمک می‌کند.

جکی چو (او)

سئو پیشرو، هوش، اوبر
@jackiecchu | @uber

جکی چو در حال حاضر رهبر سئو، هوش برای اوبر، هدایت تجزیه و تحلیل و ابزار برای تیم های سئو در سطح جهانی است. او تجربه عمیقی در سئو فنی، سئوی محتوا، ASO و سئوی بین‌المللی دارد که هر دو صنعت B2B و B2C را در بر می‌گیرد.

جس شولز (او)

CMO گروه، Ringier
jes_scholz | @ringier_ag

CMO گروه در غول رسانه ای سوئیسی Ringier، متخصص بازاریابی و مادر دو انسان کوچک. Jes دوست دارد در مورد آینده جستجو، اتوماسیون بازاریابی هوشمند و سفر صحبت کند.

لیدیا اینفانته (او)

مدیر ارشد SEO، Sanity
@LidiaInfanteM | @sanity_io

لیدیا تقریباً یک دهه است که در زمینه SEO کار می کند و به تجارت در SaaS، رسانه و تجارت الکترونیکی کمک می کند تا به صورت آنلاین رشد کنند. او دارای مدرک BSC در روانشناسی و کارشناسی ارشد در تجارت دیجیتال است و یک سخنران منظم در رویدادهای SEO مانند MozCon، BrightonSEO یا WTSFest است.

لیلی ری (او)

مدیر ارشد، سئو و رئیس تحقیقات ارگانیک، Amsive Digital
@lilyraynyc | @amsive_digital

لیلی ری مدیر ارشد، سئو و رئیس تحقیقات ارگانیک در Amsive Digital است که در آنجا رهبری استراتژیک را برای برنامه های مشتری SEO آژانس ارائه می دهد. لیلی کار سئو خود را در سال 2010 در یک محیط راه اندازی سریع آغاز کرد و به سرعت وارد دنیای آژانس شد، جایی که به رشد و ایجاد یک بخش سئو برنده جوایز کمک کرد که کار تاثیرگذاری بالایی را برای لیستی از مشتریان برجسته ارائه کرد. از جمله شرکت های Fortune 500.

معجزه اینامتی-آرچیبونگ (او)

رئیس جستجوی ارگانیک، جان لوئیس (خدمات مالی)
@Mira_Inam

Miracle رئیس جستجوی ارگانیک در John Lewis (خدمات مالی) است و با بیش از یک دهه حمایت از برندهای ملی و جهانی با SEO فنی و استراتژی داده مسلح شده است.

نوح آموز (او/او)

مدیر محصول، دو اکتبر
@NoahLearner | @twooctobers

نوح یک بازاریاب فنی با نام مستعار Kraken است که از ساخت ابزارهای سئو، اتوماسیون ها، خطوط لوله داده و جوامع بسیار خوشحال است. وقتی در آزمایشگاه نیست، عاشق اسکی، ماهیگیری با هواپیما، کمپینگ با خانواده و راه رفتن با سگش Shadow است.

دکتر پیت مایرز (او)

دانشمند بازاریابی، Moz
@Dr_Pete | @Moz

دکتر پیت دانشمند بازاریابی برای Moz مستقر در سیاتل است، جایی که او با تیم های بازاریابی و علم داده در زمینه تحقیقات محصول و محتوای داده محور کار می کند.

راس سیموندز (او/او)

مدیر عامل و بنیانگذار، بازاریابی بنیاد
@TheCoolestCool | @FoundationIncCo

راس سیموندز موسس و مدیر عامل بنیاد، یک آژانس بازاریابی جهانی است که خدماتی را به سازمان‌ها در سراسر جهان از برخی از استارت‌آپ‌های با سریع‌ترین رشد تا برندهای جهانی ارائه می‌کند. او به عنوان یکی از 50 مدیر عامل برتر آتلانتیک کانادا انتخاب شد.

تام آنتونی (او)

CTO، SearchPilot
@TomAnthonySEO | @SearchPilot

تام CTO در SearchPilot است، جایی که او تیم های مهندسی و محصول را رهبری می کند. تام بیش از 25 سال است که روی وب کار می کند و دکترای علوم کامپیوتر دارد. او با همسر و 3 دخترش در آلمان زندگی می کند.

تام کپر (او)

دانشمند ارشد جستجو، Moz
@thcapper | @Moz

تام سرپرستی تیم Search Science در Moz را بر عهده دارد و تحقیقات و بینش را برای نسل بعدی ابزارهای Moz ارائه می‌کند. او پیش از این سرپرستی تیم مشاوره لندن برای آژانس سئو Distilled را بر عهده داشت و به عنوان سرآشپز در یک کوره کنار جاده کار می کرد.

ویل رینولدز (او)

مدیر عامل و معاون نوآوری، Seer Interactive
@wilreynolds | @SeerInteractive

ویل این اتهام را برای استفاده از “داده های بزرگ” برای تجزیه سیلوهای بین SEO، PPC و بازاریابی سنتی هدایت می کند – جمع آوری داده ها از منابع مختلف برای دیدن تصویر بزرگ.

با امسی ها آشنا شوید

شریل دریپر (او)

مدیر بازاریابی رویداد، Moz
@CherylDraper | @Moz

ملیسا رای براون (او)

مدیر تیم یادگیری، Moz
@Melissa_R_B_ | @Moz

اولا کینگ (او)

کاربر محقق، Moz
@justolaking | @Moz

از موارد مورد علاقه طرفداران گرفته تا چهره های تازه، شروعی بسیار عالی برای بهترین MozCon تا کنون! در اوایل سال 2023، حتی سخنرانان باورنکردنی تری را برای نمایش خواهیم داشت، از جمله بلندگوهای انجمن ما.

اما منتظر نمانید تا بلیط خود را بگیرید! اکنون با قیمت گذاری Super Early Bird تا 600 دلار در MozCon 2023 صرفه جویی کنید.

بلیط های Super Early Bird خود را بگیرید!

منبع