The Content Marketing Hub 2.0، یک کتابخانه رایگان از منابع بازاریابی محتوا برای سال 2021

اولین چیزی که می خواهید در مورد بازاریابی محتوا در حال حاضر یاد بگیرید چیست؟

از آن زمان، ما ساخته ایم صدها از ویرایش ها، اضافات، بهبودها و به روز رسانی ها.

همچنین، من قصد دارم به زودی منابع مفیدتری را به کتابخانه اضافه کنم.

از Content Marketing Hub 2.0 دیدن کنید

شما چی فکر میکنید؟

من از عملکرد Content Marketing Hub 2.0 بسیار خوشحالم.

این منبع جدید 30+ تقریباً همه چیزهایی را که در مورد بازاریابی محتوا باید بدانید را در یک مکان پوشش می‌دهد… از جمله ارتقای محتوا، کپی‌نویسی، طراحی وبلاگ، تغییر کاربری محتوا و موارد دیگر.

و امیدوارم ارزش زیادی از آن به دست آورید.

مرکز بازاریابی محتوا 2.0 را بررسی کنید.

در اینجا چه چیزی شامل می شود

مایلم نظر شما را در مورد Content Marketing Hub 2.0 بدانم.

ما اولین نسخه از Content Marketing Hub را سال گذشته راه اندازی کردیم.

می‌توانید Content Marketing Hub 2.0 جدید را در اینجا بررسی کنید:

بنابراین اگر ایده یا پیشنهادی برای موضوع دارید به من اطلاع دهید.منبع Backlinko – Content Marketing Hub 2.0

به طور خاص، من می خواهم بدانم:

مرکز بازاریابی محتوا به 6 دسته اصلی تقسیم می شود:

  • اصول بازاریابی محتوا: در اینجا جایی است که شما در مورد عناصر اساسی بازاریابی محتوا یاد خواهید گرفت (یا تجدید نظر کنید). شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک استراتژی محتوا ایجاد کنید، انواع مختلفی از بازاریابی محتوایی را که می توانید استفاده کنید و چگونه ایده هایی برای موضوع ارائه دهید.
  • تولید محتوا: بیاموزید که چگونه محتوایی تولید کنید که مردم بخواهند بخوانند، به آن پیوند دهند و به اشتراک بگذارند. شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک کپی قانع کننده بنویسید، یک تقویم محتوا ایجاد کنید، محتوای خود را طراحی کنید و از محتوای مجدد برای ترافیک بیشتر استفاده کنید.
  • وبلاگ نویسی و محتوای نوشتاری: در اینجا می آموزید که چگونه پست های وبلاگی را منتشر کنید که به نتیجه برسد. در این بخش نحوه ایجاد محتوا، فهرست‌ها و پست‌های 10 برابری را توضیح می‌دهم که بر مدیریت محتوا تمرکز دارند.
  • محتوای چند رسانه ای: پادکست ها فیلم های. تصاویری. همه آنها بخش های مهم (و در حال رشد) بازاریابی محتوا هستند. شما یاد خواهید گرفت که چگونه نوع محتوای چندرسانه ای را ایجاد کنید که مخاطبان شما می خواهند مصرف کنند.
  • تبلیغ و توزیع محتوا: بیاموزید که چگونه با استفاده از ایمیل، رسانه های اجتماعی، سئوی وبلاگ و موارد دیگر، مطالبی را که منتشر می کنید منتشر کنید.
  • ابزارهای بازاریابی محتوا: در اینجا خواهید آموخت که چگونه از برخی از محبوب ترین ابزارهای بازاریابی محتوا در بازار مانند HootSuite، Google Analytics و Buffer استفاده کنید.

این کتابخانه منبع جدید شامل 62438 کلمه، 580 اسکرین شات، و همچنین بیش از 100 تصویر، تصاویر، نمودارها و قالب های حرفه ای طراحی شده است.

از مرکز بازاریابی محتوا دیدن کنید

من بسیار هیجان زده هستم که Content Marketing Hub کاملاً به روز شده را معرفی کنم.