UX چیست (و چرا زحمت بکشیم)؟ • SEO برای مبتدیان • Yoast

ویلمین مدیر محتوای yoast.com است. او عاشق ایجاد محتوای کاربر پسند و آسان کردن یافتن آن برای افراد و موتورهای جستجو است.

آواتار ویلمین هالبیکمنبع

اگر می خواهید UX را در سایت خود بهبود ببخشید، سعی کنید از دیدگاه کاربر به آن نگاه کنید. چند سوال از خود بپرسید – و صادق باشید:

قبل از اینکه وارد شوید، اگر می‌خواهید درباره تجربه کاربری (UX) و سایر مهارت‌های ضروری SEO اطلاعات بیشتری کسب کنید، باید آموزش جامع SEO ما را بررسی کنید! این فقط به شما در مورد SEO نمی گوید: مطمئن می شود که می دانید چگونه این مهارت ها را در عمل واقعی به کار ببرید!

UX چیست؟

بنابراین، دیگر بهانه ای وجود ندارد. شروع به کار بر روی UX سایت خود کنید و ممکن است رتبه خود را نیز افزایش دهید!

شاید قبلاً شنیده باشید که می گوییم: UX سایت شما برای سئو ضروری است. اما UX چیست؟ و چرا برای سئو مهم است؟ در این مقاله، توضیح خواهیم داد که چیست و چرا اگر می‌خواهید در گوگل رتبه بالایی کسب کنید، نباید آن را نادیده بگیرید. علاوه بر این، ما به شما نکاتی سریع در مورد اینکه چه کاری باید انجام دهید تا کاربران سایت خود را راضی نگه دارید به شما ارائه می دهیم.

گوگل از روش های مختلفی استفاده می کند تا حدس بزند که کاربران چگونه سایت شما را تجربه می کنند. آنها به عناصری مانند سرعت سایت نگاه می کنند – تقریباً هیچ چیز آزاردهنده تر از صفحه ای نیست که بارگذاری آن زمان زیادی طول می کشد – ، سازگاری با تلفن همراه ، روشی که محتوای خود را ساختار داده اید و پیوند داخلی و خارجی صفحات شما. تعداد زیادی لینک با کیفیت بالا به صفحه وب شما احتمالاً نشان می دهد که مردم تجربه لذت بخشی از آن داشته اند، درست است؟

تصادفی نیست که عوامل ذکر شده در بالا هم برای UX و هم برای SEO مهم هستند. گوگل سعی می کند درک کند که انسان ها چگونه یک وب سایت را تجربه می کنند. به همین دلیل است که یک تجربه مثبت در سایت شما می تواند به رتبه بندی شما کمک کند. اگر می خواهید در این مورد بیشتر بدانید، باید پست ما را در این مورد مطالعه کنید رابطه بین SEO و UX

سئو جامع نگر

به خواندن ادامه دهید: نحوه انجام ممیزی SEO. بخش 1: سئو محتوا و تجربه کاربری »