Yoast SEO ردپای کربن سایت شما را با بهینه سازی خزیدن کاهش می دهد • Yoast

فعلا همین است. مطمئن شوید که به Yoast SEO 20.4 به روز شده و خزیدن وب سایت خود را فوراً بهینه کنید! این نه تنها برای وب سایت شما، بازدیدکنندگان سایت و موتورهای جستجو بهتر است. همچنین تأثیر مثبتی بر محیط زیست ما دارد. به خصوص وقتی متوجه شدید که ما چند نفر هستیم، اگر همه 13 میلیون نفر از ما خزیدن در وب سایت خود را بهینه کنیم، می توانیم میزان مصرف انرژی را به میزان مسخره ای کاهش دهیم. پس بیایید همین الان شروع کنیم!منبع

همانطور که می توانید تصور کنید، خزنده های موتورهای جستجو فقط از وب سایت شما بازدید نمی کنند، بلکه هر کدام را که می توانند پیدا کنند. تعداد باورنکردنی وب‌سایت‌های موجود، آنها را کاملاً مشغول نگه می‌دارد. در واقع، ربات ها مسئول حدود 30 درصد از کل ترافیک وب هستند. این کار برق زیادی مصرف می‌کند، و خزیدن زیاد آن اصلاً ضروری نیست. این جایی است که ویژگی بهینه‌سازی خزیدن ما وارد می‌شود. تنها با چند تغییر ساده، می‌توانید به موتورهای جستجو مانند Google بگویید از کدام صفحات یا عناصر وب‌سایت رد شوند – بازدید از صفحات مناسب در وب‌سایت شما را آسان‌تر می‌کند و در عین حال انرژی تلف شده را کاهش می‌دهد. ترافیک غیر ضروری ربات

قبل از اینکه این ویژگی Yoast SEO را توضیح دهیم، خوب است که با یک یادآوری سریع از چیستی خزیدن شروع کنیم. موتورهای جستجو مانند گوگل یا بینگ از خزنده هایی که به ربات ها نیز معروف هستند، برای یافتن وب سایت شما، خواندن آن و ذخیره محتوای آن در فهرست خود استفاده می کنند. آنها 24 ساعته در سراسر اینترنت می گردند تا اطمینان حاصل کنند که محتوای ذخیره شده در فهرست آن تا حد امکان به روز است. بسته به تعداد تغییراتی که در وب‌سایت خود ایجاد می‌کنید و اینکه موتورهای جستجو چقدر سایت شما را مهم می‌دانند، خزنده بیشتر یا کمتر به سراغ شما می‌آید.

ویژگی بهینه سازی خزیدن قبلاً بخشی از Yoast SEO Premium بود، اما امروز آن را به نسخه رایگان افزونه خود نیز می آوریم. ما این کار را انجام می دهیم تا بیشترین تأثیر را داشته باشیم. بیش از 13 میلیون کاربر Yoast SEO وجود دارد، بنابراین اگر خزیدن وب سایت همه بهینه شود، می توانیم تأثیر زیادی داشته باشیم!

نحوه استفاده از ویژگی بهینه سازی خزیدن

ویژگی بهینه سازی خزیدن در Yoast SEO به شما امکان می دهد خزیدن را برای انواع خاصی از URL ها، اسکریپت ها و ابرداده هایی که وردپرس به صورت خودکار اضافه می کند، غیرفعال کنید. این باعث می شود که سئوی خود را بهبود بخشید و ردپای کربن خود را تنها با چند کلیک کاهش دهید.

آیا می خواهید در مورد استفاده از این ویژگی و کلیدهای جداگانه بیشتر بدانید؟ اسناد راهنمای تنظیمات بهینه سازی خزیدن سئو Yoast را بررسی کنید.

اکنون به Yoast SEO 20.4 به روز رسانی کنید

امروز، ما بسیار هیجان زده هستیم که Yoast SEO 20.4 را منتشر می کنیم. با این نسخه، ما ویژگی بهینه سازی خزیدن خود را به Yoast SEO Free اضافه می کنیم. با این ویژگی می توانید سئوی خود را بهبود بخشید و تنها با چند کلیک میزان کربن خود را کاهش دهید. این پست وبلاگ به شما در مورد این ویژگی و اینکه چرا آن را به SEO Yoast آورده ایم، می گوید.